پیام تقدیر و تشکر شهردار کاشمر از حضور پر شور مردم فهیم شهرستان در راهپیمایی روز قدس

1403/01/19
61 بازدید

پیام تقدیر و تشکر شهردار کاشمر از حضور پر شور مردم فهیم شهرستان در راهپیمایی روز قدس

به گزارش روابط عمومی شهرداری کاشمر مهندس اصغر کوهسرخی در متن این پیام آورده است:

بسمه تعالی

با آرزوی قبولی طاعات و عبادات، به یقین راهپیمایی روز قدس، یکی از یادگارهای ارزشمند امام خمینی(ره) و تجلی دوراندیشی آن امام همام نسبت به مستضعفین و ملت مظلوم فلسطین می باشد.
شما مردم فهیم شهرستان کاشمر این بار نیز با اطاعت از فرامین مقام معظم رهبری و با حضور حماسی، پرشکوه و عظیم خود در همایش بزرگ خروش ملت در راهپیمایی روز قدس در سال ۱۴۰۳، حمایت همه جانبه خود را از مستضعفین و مردم مظلوم فلسطین به ویژه دفاع از مردم بی دفاع و مظلوم غزه اعلام نمودید.
راهپیمایی روز قدس نماد و نشانگر انسجام و وحدت مسلمانان برای مقابله با جنایات رژیم صهیونیستی است که حضور یکپارچه مردم شریف شهرستان کاشمر به همراه ملت بزرگ ایران و آزادگان جهان، نمادی از وحدت امت واحده برای مبارزه با مستکبران بود و همین وحدت و انسجام موجب یاس و ناامیدی دشمنان می شود .
لذا از شما مردم همیشه در صحنه، خانواده های محترم شهداء، جانبازان ، ایثارگران ، علما،روحانیون ، بسیجیان ، معلمان ، دانشحویان ،دانش آموزان ،کسبه ، اصناف و همه ی اقشار که با حضور در راهپیمایی با شکوه روز جهانی قدس که میثاق با امام راحل و شهدا و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و ملت مظلوم فلسطین بود مشارکت و شرکت کردید ؛ تقدیر، تشکر و سپاسگزاری می نمایم .

ارادتمند شهروندان شریف کاشمر
اصغر کوهسرخی
شهردار کاشمر

🔶مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر کاشمر